Hyundai Sonata N Line Night būs dažādās krāsās
Hyundai nesen prezentēja sava Sonata sedana īpašo izdevumu ar nosaukumu N Line Night, kuram ir gluds dizains un vairāki jauni dzinēji. Papildus tīri tehniskiem un vizuāliem jauninājumiem viņi sola pastiprināt modeļa aprīkojumu ar jaunām ērtām opcijām, kas kļūs pieejamas pat pamata konfigurācijā. Tomēr iesim kārtībā.
Zem automašīnas pārsega atrodas vairāki patīkami benzīna aspirācijas dzinēji ar vidējo atdevi aptuveni 190 zirgspēku. Tajā pašā laikā pircēji var izvēlēties tradicionālo manuālo pārnesumkārbu vai 8 ātrumu divu sajūgu robotu. Tāpat tika no jauna aprīkota bremžu sistēma, kas saņēma ar keramikas pārklājumu pārklātus diskus.

Izskata ziņā tas saņēma vairākus jaunus metāliskus toņus virsbūves krāsojumam. Paraksta krāsa ir tā pati Qwarz White, kas deva nosaukumu šai īpašajai versijai. Var atzīmēt arī matēti melnus 19 collu riteņus, kā arī spilgti sarkanus bremžu suportus.
Automašīna saņēma patiešām daudz uzlabojumu, un tāpēc mēs esam pārliecināti, ka visaptverošs atjauninājums būs pieprasīts augstas kvalitātes jaunu produktu cienītāju vidū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх