Eiropā parādīsies jauns Hyundai Bayon krosovers

2021. gada pirmajā pusē Eiropas tirgū ienāks jaunais Hyundai Bayon krosovers, kas ir kompakts apvidus auto pilsētas satiksmei. Modelis tika nosaukts pēc nelielas pilsētas, kas atrodas Francijas dienvidos, un ir pirmais B segmenta pārstāvis no Hyundai.

Protams, līdz šim nav datu par jauno produktu, ieskaitot fotoattēlus, taču mums vajadzētu sagaidīt modificētas Hyundai Venue parādīšanos, kuras pamatā ir tā pati platforma kā Kia Sonet. Abām automašīnām ir kopīgs ratiņš K2, taču, visticamāk, Bayon nāks uz nedaudz modificētas platformas, lai pielāgotos hibrīddzinējiem.


Žurnālisti jau spekulē par jaunuma tehnisko aprīkojumu. Visticamākais variants būtu 1,2 MPI 82 ZS dzinējs, kas ir savienots pārī ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Protams, šī ir tikai junioru konfigurācija, augstākās klases versijās būs iespējams rēķināties ar 1,0 T-GDI motoru ar 120 ZS. komplektā ar septiņu joslu automātisko mašīnu.

Apakškompakto krosoveru klase piedzīvo īstu ziedu laiku, tāpēc nav pārsteigums, ka Hyundai aktīvi vienlaikus izlaiž tirgū vairākus šāda veida modeļus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх