General Motors ražos elektriskās automašīnas Kanādā

Arī ASV autobūves gigants General Motors pievienojas sacensībām, lai dominētu augošajā elektrisko transportlīdzekļu tirgū, pārkvalificējot milzīgu rūpnīcu Kanādā, lai ražotu elektriskos transportlīdzekļus.

Mēs runājam par montāžas rūpnīcu AMI Assembly (Canadian Automotive Manufacturing Inc.), kas gadā spēj saražot vairākus simtus tūkstošus transportlīdzekļu. Tajā pašā laikā uzņēmuma modernizācijas izmaksas būs aptuveni 800 miljoni ASV dolāru, ko jau ir piešķīrusi GM galvenais birojs.


Vietnē pašlaik tiek montēti uzņēmuma tradicionālie modeļi, kā arī tiek izstrādāti piegādes transportlīdzekļi, kurus arī plānots ražot elektriskā versijā.


Iekārtu pārveidošana ietekmēs lielāko daļu montāžas līniju, kuras tiks pārveidotas, lai apstrādātu jaunās platformas un elektriskās iekārtas. Turklāt tam būs nepieciešams ieviest jaunus robotu veikalus akumulatoru un elektromotoru masveida montāžai.

Saskaņā ar plānu uzņēmums plānoto jaudu sasniegs tikai līdz 2025. gadam, un pilnīgai modernizācijai vajadzētu būt pabeigtai nākamā gada beigās, kas ir diezgan ātri, ņemot vērā GM biznesa mērogu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх