Ford F-100 — atgriešanās pie pamatiem? 0
Ford pikapi jau sen un stingri atrodas tirgus augšgalā. Nav brīnums, jo Ford ir viens no vadošajiem automobiļu ražotājiem šajā klasē, kas visā savas pastāvēšanas vēsturē ir ražojis konkurētspējīgus pikapus. Šodien mēs runāsim par jauno Ford F-100, kas iedvesmas meklējumos tikai raugās uz uzņēmuma pagātni.
Pārskats par krosoveru Haval H9 0
Haval H9 krosovers tika izlaists savā dzimtajā Ķīnā tikai pagājušajā mēnesī. Turklāt runa ir par jaunu SUV modeli, savukārt pamata versija nonāca ražošanā tālajā 2017. gadā un jau paspējusi iemīlēt veselu autobraucēju masu. Joprojām tāpēc, ka šim krosoveram ir raksturīga paaugstināta apvidus spēja un labs tehniskais aprīkojums.
Mitsubishi Airtrek elektroauto laists tirgū ASV 0
Mitsubishi Airtrek ir jauns Japānā ražots elektriskais krosovers, kas tika prezentēts Guandžou auto izstādē. Modelis izrādījās ļoti pievilcīgs Rietumu auditorijai, jo tajā ir apvienota japāņu zīmola kvalitāte kopā ar pieņemamu cenu. Visas novitātes iezīmes aprakstīsim tālāk tekstā.
Kas izraisa riepu nevienmērīgu nodilumu? 0
Riepas būtībā ir vienīgā lieta starp Jums un šoseju. Riepām ir svarīga loma transportlīdzekļa kopējā darbībā. Tāpēc ir svarīgi veikt nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka riepas ir labā stāvoklī.
Vacu tuninga studija parveidoja Ferrari SF90 Spider lidz 1100 ZS 0
Ta pasa nosaukuma tuninga veikals no Vacijas prezenteja sava projekta Mansory F9XX Tempesta Celeste rezultatus uz Ferrari SF90 Spider.
Interneta paradijusas svaigas toposa Haval SUV fotografijas 0
Pasaules timekla plasumos tika publiceti jauni atteli no gaidama ramja SUV - Haval. Jaunuma garums pec provizoriskiem datiem bus pieci metri.
Sporta likmes un populārākie sporta veidi, uz ko likt derības 0
Sporta totalizatora būtība ir pavisam vienkārša – paredzēt, ka spēles vai kāda cita sporta notikuma laikā notiks kaut kas konkrēts, un uz to likt savas cerības jeb naudu.
Категория: LV | 21-03-2023, 12:17
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх