Geely GS hečbeks gaida milzīgu atjauninājumu

Lēts ķīniešu hečbeks Geely GS gaida lielu atjauninājumu, kas ietekmēs ne tikai automašīnas ārpusi, bet arī tā aprīkojumu. Geely pārstāvis sola, ka priekšējie lukturi, spoguļi, buferis un daudzi virsbūves elementi tiks atjaunināti, kā rezultātā jūs varat sagaidīt radikālas izmaiņas automašīnas izskatā.

Šādas izmaiņas var sekmēt paaudžu maiņu, tomēr Geely pārstāvis koncentrējas uz to, ka šie jauninājumi ir iekļauti parastajā pārveidošanā. Tas var būt tikai pārsteidzoši, jo jaunajai štancēšanai un montāžai būs nepieciešama montāžas līnijas modernizācija, kas, maigi izsakoties, ir dārga pat tādam milzim kā Geely.


Atjauninātā hečbeka pamata versija tiks piegādāta ar pašreizējās versijas modernizētu dzinēju, proti, 1,4 turbomotoru ar 141 ZS. Tajā pašā laikā būs pieejams arī trīskāršais 1,5, kas attīsta 177 ZS.

Arī interjers kļūs daudz ērtāks. Ir jāmaina sēdekļi, stūre un vecā apdare, kas tiks aizstāta ar jaunu plastmasu ar paneļiem, kas imitē koku.

Modelis tiks parādīts Šanhajas auto izstādē, kas notiks šī gada aprīlī. Uzreiz pēc tam tas parādīsies izstāžu zālēs visā pasaulē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх