Jaguar F-Type Reims Edition nonāk sērijās

Jaguar Reims Edition saimei ir laipni gaidīts atjauninājums. Jaunumu sauc par F-Type Reims Edition un tas ir sporta auto, kas parādījās pateicoties Francijā notikušajām autosacīkstēm "12 Hours of Reims". Automašīna, kā paredzēts, pārspēja savus priekšgājējus un lepojas ar ļoti interesantu tehnisko sniegumu.

Uzkrītošā sporta kupejas ārpuse nekavējoties piesaista uzmanību, un tajā ir īpaši moderns, racionalizēts korpuss, kas krāsots franču sacīkšu zilā krāsā, un kas ir īpaši sagatavots sacīkstēm. Virsbūves pamatā ir lieli 20 collu riteņi.


Īpaši apburoši ir automašīnas stilīgie lukturi, apvienojumā ar radiatora režģi un slīpām gaisa ieplūdes ierīcēm. Šī dizaina rezultātā izskats ir pēc iespējas agresīvāks un spraigāks.


Salons ir pārklāts ar dārgu melnu ādu un aprīkots ar modernu elektroniku. Ir iekļauta sporta stūre un sēdvietas, kā arī divjoslu klimata kontrole, visu sēdekļu un logu apsilde un panorāmas pilna izmēra jumts.

Automašīna tiks izlaista ārkārtīgi mazā, tikai 20 eksemplāru tirāžā. Par jaunā produkta izmaksām nekas nav zināms, taču būtu jāparedz cenu zīme, kas pārsniedz 200 tūkstošus dolāru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх