9-3 Saab Sport Sedan pārskats

Saab nekad nav bijis līderis augstākās klases sedanu vidū, tomēr tā modeļi ir zināmā mērā ieinteresēti kā patiešām interesantas un ērtas automašīnas. Mūsu pārskatā ir tikai viena no ziņkārīgajām šī ražotāja automašīnām, proti, 9-3 Saab Sport Sedan.

Sedana izskatam ir sportiskas aprises un tas nekādā ziņā nav zemāks par japāņu premium klases automašīnām. Interesanta ķermeņa forma un LED optika piešķir dizainam īpašu vērpjot.


Kas attiecas uz interjeru, tas ir paredzams, ērts un funkcionāls. Ir daudz iespēju un iespēju, tostarp visu sēdekļu apsilde, elektriskie logu pacēlāji, klimata kontrole, ABS, stūres pastiprinātājs un daudz, daudz kas cits.


Automašīna bija aprīkota ar vairākiem benzīna dzinējiem, no kuriem ir vairāk nekā 10 variācijas. Vājākā 1,8 litru versija ražoja 122 ZS, bet augstākās klases 2,8 litru modelis - 255 ZS, kas ir diezgan iespaidīgi! Šajā gadījumā bija iespējams izvēlēties gan mehānisko, gan automātisko pārnesumkārbu.

Rezultātā varam secināt, ka 9-3 Saab Sport Sedan ir ļoti interesanta un konkurētspējīga automašīna, kuru diemžēl pabrauca garām braucēju masu kontingents.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх