BMW 3. sērija tiek atsaukta spraudņa dēļ

BMW automašīnu kaprīze īpašnieku vidū ir kļuvusi par īstu velosipēdu. Tomēr pilnīga atsaukšana rūpnīcas nepareizas darbības dēļ šim ražotājam nav izplatīta. Šoreiz nepatikšanas notika ar BMW 3. sērijas (5. paaudze) modeļiem, kuros viņi atrada nepareizu darbību ar spraudni, kas savieno elektroinstalāciju.

Aptuveni 15 tūkstoši transportlīdzekļu visā Eiropā ir jāatsauc, un īpašnieki, izmantojot oficiālo BMW lietojumprogrammu, var uzzināt, vai viņu automašīna ir “bojātu” sarakstā.


Protams, tas nav atsevišķs nepatikšanas gadījums ar Bavārijas ražotāja modeļiem, tomēr, kā mēs jau esam atzīmējuši, uzņēmuma produktu augstā kvalitāte neļauj šādiem incidentiem notikt ļoti bieži.


Līdzīga problēma notika ar to pašu 3. sēriju ASV, kur vaļīgas kontaktdakšas dēļ radās nedroša elektroinstalācijas situācija. Šī iemesla dēļ 2018. gadā aptuveni 25 tūkstoši automašīnu īpašnieku apmeklēja Amerikas servisa centrus.

Kas attiecas uz pašreizējo problēmu, tā tiks novērsta pilnīgi bez maksas jebkurā uzņēmuma oficiālajā autoservisā. Tikai novēršot nepatikšanas, jūs varat būt pilnīgi pārliecināts par motora un visu automašīnas sastāvdaļu pareizu darbību!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх