Pārskats par labu sedanu Volvo S40

Volvo ir slavens ar savu automašīnu izcilo kvalitāti un pamazām pāriet uz hibrīda un elektriskajiem modeļiem, lai gan pēdējā laikā tas ir veiksmīgi ražojis labus benzīna un dīzeļa sedānus. Viens no šādiem transportlīdzekļiem ir S40, kas tika pārdots 2003. gadā.

Modelis ir mazs sedans ar priekšējo riteņu piedziņu un diezgan jaudīgu motora diapazonu 2 litru tilpumā. Barošanas bloks spēj attīstīt 144 Zs. jaudu un ir savienots pārī ar robotizētu pārnesumkārbu. Diemžēl šai automašīnai nav citu konfigurācijas iespēju.


Automašīnas izskats ir raksturīgs tā laika automašīnām un nerada īpašas emocijas. Protams, kādam varētu patikt zviedru radīto diskrētais dizains, taču mūsdienu publika pieprasa neaizmirstamu izskatu.


Bet salons, pat pēc mūsdienu standartiem, ir pelnījis balvu. Ādas sēdekļi, multimediju sistēma, ērti un stilīgi kārtīgi, kā arī daudzas iespējas un iespējas pat visvienkāršākajā komplektācijā.

Noslēgumā var atzīmēt, ka šis modelis ir ieguvis popularitāti klientu vidū un ir piedzīvojis vairākas pārveidošanas un paaudžu izmaiņas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх