Izlaista elektriskā automašīna Mercedes-Benz EQA

Elektriskie transportlīdzekļi pamazām piepilda tirgu. Protams, Mercedes-Benz iepazīstināja ar savu elektrisko krosovera modeli ar nosaukumu Mercedes-Benz EQA. Pagaidām ir pieejams tikai viens pilns automašīnas komplekts, taču jaunums izskatās diezgan interesants un mūsdienīgs.


Modelis ir aprīkots ar vienu elektromotoru, kas atrodas uz automašīnas priekšējās ass un ražo 140 kW jaudu, kas ir līdzvērtīga 190 Zs. 


Uzlādējamo akumulatoru attēlo plakanas litija jonu šūnas. Tās tilpums ir 66,5 kWh, ar ko pietiek 486 kilometru nobraukšanai WLTP ciklā.


Automašīna līdz simtam var paātrināties 8,9 sekundēs, un tās maksimālais ātrums ir mākslīgi ierobežots līdz 160 km / h slieksnim. Mēs nekomentēsim crossover izskatu, atstājot to patērētāju vērtējumā, tomēr mēs atzīmējam, ka tas izskatās ne sliktāk nekā tā konkurenti.


Starp modeļa interesantajām iezīmēm izceļas arī unikālas navigācijas sistēmas Electric Intelligence klātbūtne. Tas ļauj sastādīt labākos satiksmes maršrutus, kā arī sniedz informāciju par sastrēgumiem, laika apstākļiem utt.

Kamēr jaunums ir pieejams tikai Vācijas tirgū un maksā 47 540 eiro. Drīz modelis tiks eksportēts uz dažādām valstīm, kur tas kļūs par cienīgu iespēju videi draudzīgu transportlīdzekļu pazinējiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх