Pārskats par kompakto Mercedes-Benz A 3D

Starp mazās klases automašīnām Mercedes-Benz ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Eiropā. Lai gan vācieši koncentrējas uz dārgu pilna izmēra sedanu ražošanu, viņi ražo arī vismodernākās konstrukcijas mazus automobiļus. Tajā pašā laikā, neskatoties uz budžetu, Mercedes-Benz A 3D modelis var lepoties ar zīmola kvalitāti un komfortu.

Automašīnas ārpuse ir raksturīga mazai klasei, un tai ir divu durvju virsbūves izkārtojums. Tajā pašā laikā pārsteidz atpazīstamais Mercedes "purns", kuru rotā firmas optika un radiatora režģis. Tātad, skatoties no priekšas, A 3D varētu sajaukt ar kādu pilna izmēra Mercedes sedanu.


Automašīnā tika uzstādīti tikai pāris 1,7 un 2 litru benzīna dzinēji. Abi modeļi ražo apmēram 120 ZS. un tie ir savienoti pārī ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Salonā viss gaidāms patīkami un ērti. Mīkstie sēdekļi ar sānu atbalstu un pilnīgu regulēšanu, automātiskie logi, laba klimata kontrole, ABS un daudzas citas iespējas, kas raksturīgas kvalitatīvām automašīnām no Eiropas. Kopumā šī ir lieliska automašīna par naudu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх