Chevrolet Corvette C2 saņems itāļu V10 0
Chevrolet Corvette C2 ir jauns sporta auto no ASV, kas godina C2 modeli, kas ražots no 1963. līdz 1967. gadam. Šajā laika posmā tika saražoti 118 tūkstoši automašīnu, kas ir vairāk nekā 60. gadu vidus sporta kupejas cienīgs rādītājs. Nav pārsteidzoši, ka šis modelis ir kļuvis par pamatu šim jaunumam, ko fani ir ļoti gaidījuši.
Mansory Audi RS Q8 sāk ražot 0
Mansory tūninga studija noteikti prot strādāt ar perspektīviem Vācijā ražotiem auto. Tātad Audi RS Q8 krosovers, kas sērijā tika izlaists tikai pirms gada, neapgāja šīs iestādes zinātkāros dizainerus un dizainerus. Rezultāts ir ārkārtīgi ievērojams projekts ar elegantu tehnisko aprīkojumu un izcilu izskatu.
Pārskats par krosoveru Haval H9 0
Haval H9 krosovers tika izlaists savā dzimtajā Ķīnā tikai pagājušajā mēnesī. Turklāt runa ir par jaunu SUV modeli, savukārt pamata versija nonāca ražošanā tālajā 2017. gadā un jau paspējusi iemīlēt veselu autobraucēju masu. Joprojām tāpēc, ka šim krosoveram ir raksturīga paaugstināta apvidus spēja un labs tehniskais aprīkojums.
Rīgas, Liepājas un Jēkabpils autoskola: kur vislabāk iegūt tiesības? 0
Daudzi būs dzirdējuši stāstus par kursantiem, kam nav izdevies nokārtot CSDD braukšanas eksāmenu galvaspilsētā, tomēr ar vieglu roku tas izdevies kādā citā no Latvijas pilsētām.
Ford F-100 — atgriešanās pie pamatiem? 0
Ford pikapi jau sen un stingri atrodas tirgus augšgalā. Nav brīnums, jo Ford ir viens no vadošajiem automobiļu ražotājiem šajā klasē, kas visā savas pastāvēšanas vēsturē ir ražojis konkurētspējīgus pikapus. Šodien mēs runāsim par jauno Ford F-100, kas iedvesmas meklējumos tikai raugās uz uzņēmuma pagātni.
Volkswagen izmantos sintētisko dīzeļdegvielu 0
Vācu Volkswagen ir gandrīz pilnībā atveseļojies pēc skaļa skandāla ar savu dīzeļdzinēju emisiju zemu novērtēšanu. Turklāt uzņēmums aktīvi strādā videi draudzīgu iekšdedzes dzinēju jomā, piedāvājot klientiem jaunu dzinēju līniju, kas pielāgota darbam ar sintētisko dīzeļdegvielu.
Bentley Flying Spur izlaista jaunā versijā 0
Bentley Flying Spur tika prezentēts 2019. gadā. Šobrīd modelis tiek pārdots trīs versijās – parastajā, hibrīdā un premium, kam ir visgreznākā apdare un daudzas jaukas papildu iespējas. Mulliner, kas ir šīs jaunākās versijas nosaukums, nesen ir piedzīvojis pamatīgu remontu, par ko pastāstīsim šajā ziņā.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх