Britu skaņotāji nolēma atdzīvināt Porsche 914

Britu restomod entuziasti skatās uz Porsche 914, kas atdzims kā modernizēts retro-futūristisks dizains. Izstrādātāji nolēma neatjaunot sacīkšu leģendas klasisko izskatu. Tā vietā viņi izveido savu automašīnu, pamatojoties uz šo rallija izstādi!

Jāatzīst, ka automašīnas izskats izrādījās patiešām interesants. Īpaši priekšējie lukturi, kas piešķir elektromobiļa raksturu, ņemot vērā faktu, ka modelis darbojas ar tradicionālu benzīna motoru.


Starp citu par motoru. Tas būs seši turbokompresori ar 320 ZS. un 370 N • m. Šis izskatīgais vīrietis strādā kopā ar sešpakāpju pārnesumkārbu, kuras dizains tika aizgūts no oriģinālā Porsche 914, lai arī tā tika būtiski modificēta.


Tāpat tiks būtiski mainīta virsbūves balstiekārta un jaudas struktūra, kurai tagad ir jāiztur lielas slodzes, jo oriģinālā automašīna bija aprīkota ar augstākās klases motoru, kura jauda nepārsniedza 110 ZS.

Modelis jau ir pieejams iepriekšējai pasūtīšanai, un tā piegādes sāksies šī gada februārī. Kopējais saražoto automašīnu skaits vēl nav zināms, taču maz ticams, ka tas pārsniegs 100 vienību slieksni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх