4 paaudžu Toyota Prius pārskats

Pirmais Toyota Prius parādījās tālajā 1997. gadā un bija diezgan interesants hibrīdauto ar pieticīgām tehniskām īpašībām. Protams, šis modelis ir veicinājis degvielas ekonomiju, taču mūsdienu hibrīdauto piedāvājums nav salīdzināms ar iespējām, kas tirgū parādījās 90. gadu beigās.

Jaunākajai 4. paaudzes Prius ir vairāk tehnoloģiju un funkciju, kas var samazināt degvielas patēriņu līdz 2,9 litriem uz simts kilometriem. Turklāt modelis ir aprīkots ar iespaidīgu (pēc hibrīdu standartiem) uzlādējamu akumulatoru, kuru var uzlādēt no mājsaimniecības tīkla. Šajā gadījumā automašīna var pārvietoties, neiedarbinot iekšdedzes dzinēju apmēram 40 kilometrus!


Arī dizains ir pārveidots un ir patiešām fantastisks. Īpaši izceļas automašīnas neparastie lukturi, kā arī stingra virsbūves forma. No otras puses, salons ir kļuvis tradicionālāks. Lai arī kvalitātes līmenis ir saglabājies nemainīgi augsts.

Lai ko varētu teikt, Prius joprojām ir viens no labākajiem hibrīdautomobiļiem mūsdienās, tāpēc šis modelis joprojām ir ļoti pieprasīts, īpaši ASV un Eiropā, kur pastāvīgi tiek stingrāki vides standarti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх