Barracuda sacīkšu riteņi sūknē golfu

Volkswagen Golf ir leģendārs modelis, kas savulaik nonāca daudzu tūninga ateljē roku rokās. Šai dabiski nepretenciozajai automašīnai ir izmēģinātas dažādas virsbūves un spēka agregātu variācijas, taču tas, ko puiši no Barracuda Racing Wheels ir paveikuši ar Golf, patiešām ir pelnījis uzmanību!

Modernizācijas galvenā uzmanība tika vērsta uz motora mikroshēmu noregulēšanu, kā rezultātā bija iespējams ievērojami palielināt spēkstacijas jaudu. Īpaši izstrādāta programmatūra tika uzvilkta uz automašīnas borta datora, kā rezultātā motora jauda palielinājās līdz 192 spēkiem un 318 ņūtonmetriem.


Turklāt Burracuda Racing Wheels burvji gatavo īpašu RaceChip XLR programmu, kas ir atbildīga par akseleratora jutīgumu. Lietotājs varēs pielāgot vienu no septiņām iespējamām vadības programmām, kuras ir viegli vadāmas, izmantojot parasto viedtālruni.

Tajā pašā laikā automašīnas izskats, kā arī tā mehāniskās sastāvdaļas, palika pilnā rūpnīcas formā. Tas ir pārsteidzoši, kā modernās tehnoloģijas var veikt reālu automašīnas uzlabošanu, neizskrūvējot nevienu skrūvi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх