Ares Design pārveido Tesla Model S par kabrioletu

Slavenā tūninga studija Ares Design ir strādājusi pie Elona Muska idejas radīšanas Tesla Model S un padarījusi automašīnu par pilnvērtīgu kabrioletu. Jāatzīmē, ka jaunais virsbūves tips ļoti labi izskatās kupejā ar nedaudz atjauninātu klasiskā S-ki dizainu. Pagaidām ir samontēts tikai viens eksemplārs, tāpēc ir pāragri runāt par mazražošanu.

Interesanti, ka Ares Design puiši sākotnēji vēlējās modeli S pārvērst par zema profila universālu, tomēr pēc tam, kad dizaineri prezentēja kabrioleta versiju, tika nolemts to iedzīvināt.


Rezultātā automašīnas jumts tika pilnībā noņemts, nomainot to ar auduma jumtu ar automātisku pacelšanas sistēmu. Turklāt tika uzstādītas jaunas durvis, kuras ir par kārtību garākas nekā standarta konfigurācija, kas arī veicināja automašīnas tēla maiņu.


Fotogrāfijas parāda, ka interjers ir mainīts. Tagad tas ir stilīgāks un dizainers. Virsbūve tika papildus pastiprināta, kas veicina automašīnas drošu darbību lielā ātrumā.

Nedaudz vēlāk Ares Design izgatavos arī rodsteru, taču pagaidām kabrioletu var iepriekš pasūtīt oficiālajā studijas vietnē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх