Jaunais Hennessey Ram TRX būs dinamiskāks

Tūninga studija Hennessey Performance atkal ir pārņēmusi izsmalcinātu labu Ram 1500 TRX pikapu. Puiši nolēma ievērojami uzlabot automašīnas braukšanas īpašības un pilnībā pārveidoja tās šasiju, ieskaitot piekari un bremžu sistēmu. Rezultāts ir īsts bezceļu "briesmonis", kas lieliski veic savu darbu!

Pirmkārt, tika modificēts modeļa dzinējs, kas saņēma mehānisko kompresoru, degvielas iesmidzinātājus un atjauninātu programmatūru. Rezultātā spēka agregāta jaudu bija iespējams paaugstināt līdz 1026 ZS, kas ir līdzvērtīgs 1314 N • m!


Turklāt tika uzlabota balstiekārta, pievienoti jaudas buferi un virsbūve tika uzvilkta uz Goodyear Wrangler apvidus radzēm. Tā rezultātā ievērojami uzlabojusies automašīnas dinamika bezceļa režīmā, kā arī apvidus spēja un nestspēja.

Pēc tūninga Ram 1500 TRX ir ievērojami pievienojis vērtību. 135 350 USD pret 70 095 USD par bāzes modeli. Tomēr maz ticams, ka tas apturēs pikapu cienītājus no ASV, jo pat oriģinālais Ram 1500 TRX ir ļoti pieprasīts, nemaz nerunājot par modeli ar ievērojami modificētām braukšanas īpašībām!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх