Pārskats par kompakto Mazda 2

Mazda ir plaši pazīstama Eiropas tirgū ar saviem sedana modeļiem. Tomēr uzņēmums ražo arī mazas klases mazas automašīnas, no kurām viena ir Mazda 2. Modelis ir bijis uz konveijera kopš 2008. gada, un tā pastāvēšanas laikā ir veikts vairāku modeļu pārveidošana un vienas paaudzes maiņa.

Automašīna ir novietota kā lēts transportlīdzeklis, kas ir ideāli piemērots kustībai pilsētas iekšienē. Neskatoties uz kompakto izmēru un budžeta sektoru, Mazda 2 var lepoties ar visdažādākajām iespējām, ieskaitot manuālo un automātisko pārnesumkārbu.


Bet dzinēju līnija tiek piedāvāta tikai ar benzīna iespējām. Maksimālais motors ir 1,5 litru aspirēts 1,5 AT4 Sport, kas ražo tikai 101 ZS.

Automašīnas dizains nerada lielu prieku, bet interjers, gluži pretēji, ir japāņu komforta un ērtumu virsotne. Kopumā modelis ir paredzēts jauniešiem, tāpēc salonā esošie varianti ir pilnīgi pietiekami, lai ērti pārvietotos pa pilsētu un ārpus tās! Nu, lai iegūtu lielāku komfortu, jums ir vajadzīgas citas klases automašīnas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх