Atelier Mugen iepazīstināja ar atjaunināto Honda Odyssey

Japāņu Honda Odyssey, kas tika prezentēts vietējā tirgū, saņēma atjauninājumu, pielāgojot studiju Mugen, kas ne tikai mainīja automašīnas virsbūvi, bet arī strādāja pie tās tehniskās sastāvdaļas. Rezultāts ir ļoti interesants variants, kas jau ir pieejams mazumtirdzniecībai!

Liela uzmanība tika pievērsta modeļa aerodinamikai, kas uz radiatora režģa saņēma jaunu virsbūves komplektu, spoileri un oglekļa šķiedras apdari. Viņi arī pievienoja plastmasas dekoratīvos ieliktņus automašīnas spārniem un durvīm. Pēc visiem šiem jauninājumiem automašīnas izskats ir kļuvis sportiskāks, lai gan tas ir saglabājis tradicionālās iezīmes.


Kā papildu darbs tika pievilkta balstiekārta, kā arī bremžu sistēma, kurā tika pievienotas jaunas firmas zīmes nodilumizturīgas uzlikas. Turklāt izmaiņas ietekmēja arī Honda Odyssey interjeru, kas noteikti ir kļuvis ērtāks un reprezentablāks.

Atjauninātās paketes cenas sākas ar 481 800 jenām, neieskaitot pašas automašīnas izmaksas. Par papildu samaksu jūs varat lūgt arī 19 collu riteņu komplektu ar firmas riepām. Papildu iespējas ietver pedāļus, durvju rokturus un stilīgu numura zīmes rāmi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх