Jaunas elektriskās automašīnas Chevrolet Bolt un Bolt EUV iznāk februārī

Chevrolet nolēma sekot līdzi vispārējai transportlīdzekļu elektrifikācijas tendencei un ieviesa divus savus elektrisko transportlīdzekļu modeļus uzreiz. Neliela teaser video gaitā kļuva zināms, ka Chevrolet Bolt un Bolt EUV modeļi tiks izlaisti šī gada februārī. Tālāk jūs uzzināsiet vairāk par jauno produktu detaļām.

Tika nolemts, ka elektrisko transportlīdzekļu izlaišana sakrīt ar Valentīna dienu. Simboliski, ka pārstrādes laikā atjauninātais Chevrolet Bolt simbolizē vīrišķo principu, un pilnīgi jaunais Bolt EUV krosovers ir attiecīgi sievišķīgs. Tomēr tā ir tikai Chevrolet uzņēmuma dizaineru un tirgotāju fantāzija, kas, jāatzīst, izrādījās ļoti svaiga un neparasta!


Pārveidotais Bolt saņems jaunu optiku, kas raksturīga mūsdienu elektriskajiem transportlīdzekļiem. Gaidiet skriešanas gaismas un stilīgu dizainu elektrisko izkārtņu garā. Kas attiecas uz jauno krosoveru, WLTP ciklā modelis spēs nobraukt 500 kilometrus, kas pilnībā atbilst mūsdienu elektromobiļu standartiem.

Cenu noteikšana jaunajām automašīnām joprojām nav zināma, taču ir gaidāms neliels cenu kāpums Bolt bāzes modelim un vidējā klase jaunajam krosoveram.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх