Bizzarrini Veleno koncepcija 0
Bizzarrini Veleno ir skaists futūristisks konceptauto, ko radījis Koventrijas Transporta dizaina universitātes absolvents Boriss Dabrovskis.
Kas ir dzīve un vēlmes 0
Automobiļu speciālisti pamanījuši vēl vienu krāsu prioritāšu maiņu.
Chery M11 Ukrainā - jauns 0
UkrAvto dīleru tīkls ir saņēmis Šanhajas autoizstādē prezentēto revolucionāro modeli Chery M11.
Polijas studija Arrinera Automotive S.A. gatavo savu superauto 0
Pat mikroskopiski uzņēmumi, kas regulāri parādās pie automobiļu apvāršņa, kļūst par
Kia Sportage Hybrid iezīmēs ekonomija 0
Kia kā viens no pasaules vadošajiem autoražotājiem vienkārši nevar atturēties no vispārējās tendences sistemātiski pāriet uz elektrisko vilci un maniakālām rūpēm par vidi. Tā jaunais krosovers Kia Sportage Hybrid, kas ir hibrīds, beidzot ienāk Eiropas tirgū. Modelis, cita starpā, iepriecinās pircējus ar savu efektivitāti, par ko mēs runāsim šajā rakstā.
Hyundai Sonata N Line Night būs dažādās krāsās 0
Hyundai nesen prezentēja sava Sonata sedana īpašo izdevumu ar nosaukumu N Line Night, kuram ir gluds dizains un vairāki jauni dzinēji. Papildus tīri tehniskiem un vizuāliem jauninājumiem viņi sola pastiprināt modeļa aprīkojumu ar jaunām ērtām opcijām, kas kļūs pieejamas pat pamata konfigurācijā. Tomēr iesim kārtībā.
Elektriskais GMC Hummer EV gatavs darbam 0
Hammer jau ilgu laiku nav ražojis jaunas automašīnas. Vēl nesen zīmols vispār neizrādīja dzīvības pazīmes un izskatījās pēc bankrotējuša autoražotāja. Tomēr patiesībā uzņēmums izstrādāja, lai slaveno Hummer modeli pārnestu uz elektrisko vilci. Rezultātā pirms diviem gadiem saņēmām jaudīgu elektrisko SUV ar brutālu dizainu. Tagad uz tā bāzes ir pikaps.
Copyright © 2020 AvtoBan.lv All Rights Reserved.
Powered by DLE | Kontakti
▲ Наверх